Notiks harizmātiskās slavēšanas vakars

by

2017.gada 12.maijā plkst.18.00 Rīgas Kristus Karaļa draudzes baznīcā notiks harizmātiskās slavēšanas vakars, kas veltīts Latvijas ģimenēm un īpaši sievietēm. Pasākuma programmā paredzēta Svētā Gara piesaukšana, slavēšana, Svētā Mise ar konferenci, kā arī aizlūgšana par sievietēm un ģimenēm. Īpašais viesis būs Tēvs Voicehs Novackis (Wojciech Nowacki), kurš ir atbildīgais par Austrumeiropas valstīm Harizmātiskās atjaunotnes (ICCRS) padomē. Viņš arī vadīs konferenci, kuras galvenās tēmas būs par Harizmātisko atjaunotni (šogad atzīmē 50 gadu Zelta jubileju) un Fatimas Dievmāti (100 gadi kopš parādīšanās bērniem).

Pasākuma organzēšanā piedalās sieviešu lūgšanu grupa “Marta un Marija”, Sv. Jāzepa vīru grupa, Kristīgās dzīves un evanģelizācijas skola, kopienas “Effata”, “Dzīvības straumes” un “Laulāto Tikšanās”.

Pasākums tiks ierakstīts Radio Marija Latvija arhīvā. Tiešā pieslēgšanās radio ēteram notiks ap plkst.21.00.

Šī būs šā gada otrā lielā slavēšana, iepriekšējā notika februārī un bija veltīta Latvijas ģimenēm un vīriem. Nākamā slavēšana paredzēta 15. septembrī. Harizmātiskās slavēšanas Kristus Karaļa draudzē sākās pagājušajā gadā, kopā aizvadot četrus pasākumus saistībā ar Dieva Žēlsirdības gadu.

Latvijā ir daudzas harizmātiskās kustības. Šo slavēšanu mērķis ir aicināt un vienot šīs kustības kopīgā lūgšanā un Dieva slavēšanā, izlūgties Dieva žēlsirdību mūsu Latvijai. Tāpēc ikviens ir aicināts piedalīties 12.maijā, īpaši tie, kas vēl līdz šim nav iepazinuši harizmātisko slavēšanu ar lūgšanos mēlēs, pravietošanu un aizlūgumiem.

Harizmātiskās atjaunotnes mērķis ir palīdzēt ikvienam piedzīvot Svētā Gara kristības, satikšanos ar Dzīvo Dievu, saņemto dāvanu (harizmu) izmantošanu baznīcas kopīgam labumam un evanģelizācijai.

Share