Tuvojas Kristus Karaļa svētki

by

Novembra izskaņā ar 40 stundu atlaidu dievkalpojumiem Rīgas Kristus Karaļa draudzē tiks svinēti Kristus Karaļa svētki. Mūsu Kunga Jēzus Kristus – visas pasaules Karaļa svētki ir Lieli svētki katoļu Baznīcā, ko ik gadu īpaši atzīmējam arī mūsu draudzē.

Šogad svētkus sāksim atzīmēt jau piektdien, 24.novembrī ar slavēšanu plkst.18.00 un Svēto Misi plkst.19.00, kā arī nakts adorāciju.

Sestdien, 25.novembrī 9.00 Svētā Mise poļu valodā, pēc kuras būs Vissvētākā Sakramenta adorācija. 11.00 Svētā Mise. Pēc Mises priestera Andra Priedes priekšlasījums par draudzes pirmo prāvestu un Rīgas Kristus Karaļa baznīcas būvētāju Kazimiru Vilni. Savukārt vakarā, plkst.18.00 Svētā Mise, pēc kuras plkst.19.00 gregoriskās mūzikas ansambļa “Schola Cantorum Vox lubilantis” koncerts.

Svētdien, 26.novembrī jau plkst.8.00 Vissvētākā Sakramenta uzstādīšana adorācijai, plkst.9.00 Svētā Mise poļu valodā un plkst.11.00 svētku galvenā Mise ar iestiprināšanas sakramenta dalīšanu, ko svinēs Rīgas arhibīskaps – metropolīts Zbigņevs Stankevičs.

 

Share