Attālināti dievkalpojumi Kristus Karaļa draudzē

by

Ņemot vērā valstī izsludināto ārkārtējo situāciju un tās noteiktos ierobežojumus, tai skaitā pulcēties klātienes dievkalpojumos, turpmāk tiks nodrošinātas Rīgas Kristus Karaļa draudzes dievkalpojumu tiešraides.
Meklē tās draudzes YOUTUBE KANĀLĀ.

Ja draudzes ticīgajiem nepieciešams pieiet pie grēksūdzes vai saņemt slimnieku sakramentu, jebkurā diennakts laikā aicinām sazināties ar draudzes prāvestu Māri Zviedri (tālr.nr. 26185184).


Garīgā Komūnija ir lūgšana ilgās pieņemt svēto Komūniju brīžos, kad tas nav iespējams. Šo lūgšanu vari lūgties jebkurā brīdī, bet jo īpaši tad, kad klausies vai skaties Svētās Mises tiešraidi un ir klāt Komūnijas pieņemšanas laiks.

2020. gada 14. martā valdība pieņēma grozījumus Ministru kabineta rīkojumā Nr. 103 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu”, nosakot, ka ierobežota arī tiek neorganizēta pulcēšanās kultūras, izklaides, atpūtas, sporta un reliģisko norišu vietās vairāk nekā 50 cilvēkiem vienlaikus. Tas nozīmē, ka pamatojoties uz jaunākajiem grozījumiem pulcēšanās uz dievkalpojumiem, misēm – aizliegta.

Share