Fatimas Dievmātes ceļojums Rīgas diecēzē

by

No 8. līdz 16. decembrim Rīgas arhidiecēzes draudzēs viesosies Fatimas Dievmātes statuja. Tā ir viena no sešām statujām, kuras misiju ceļojumiem svētīja pāvests Francisks. Piektdien, 13. decembrī, Fatimas Dievmātes komanda viesosies Rīgas Kristus Karaļa baznīcā. Plkst.18.30 paredzēta Svētā Mise, bet Fatimas Dievmātes statuja baznīcā būs līdz plkst.21.00.

Vizīšu laikā Dievmātes statuja tiks svinīgā proccesijā ienesta dievnamā, Dievmātes statujas rokās ieliekot skapulāru un rožukroni, bet galvā uzliekot kroni. Sekos Svētā Mise, pēc kuras būs liecība un kopīgs uzupurēšanās akts Jēzus un Marijas vienotajām sirdīm. Pasākuma beigās tiks svētīti skapulāri, kurus varēs saņemt ikviens interesents.

Fatimas vēsts ir aktuāla arī simts gadus pēc Dievmātes parādīšanās trim bērniem. 2017. gada 11. janvārī, svinot Fatimas simtgadi, pāvests Francisks bija devis svētību īpašiem Dievmātes statujas ceļojumiem, katrā kontinentā ļaujot piedzīvot Dievmātes aizbildniecību. Tā ir lieliska iespēja ar redzamām zīmēm atgādināt par Dievmātes palīdzību gan mums pašiem, gan mūsu līdzcilvēkiem.

Fatimas Dievmātes statujas svētceļojumu organizē Starptautiskā Svētās ģimenes alianse sadarbībā ar vietējām diecēzēm un draudzēm.

Vairāk informācijas mājaslapā www.katolis.lv.

Share